2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård Gävle
Beskrivning: Uppdraget gäller lokalvård vid CSN:s kontor i Gävle, Lantmäterigatan 2. Lokalerna omfattar en kontorslokalyta om cirka 1822 kvm, se grönmarkerat område på planritningen i Bilaga 5.
Intern identifierare: 2025-5103-372
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Lokalvård Gävle