See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Helhetslösning för molekylära tester för påvisning av Chlamydia trachomatis, Neisseria gonorrhoeae och kvantifiering av HIV-1 RNA, HCV RNA och HBV DNA
Beskrivning: Upphandlingen avser en helhetslösning för molekylära tester för påvisning av Chlamydia trachomatis, Neisseria gonorrhoeae och kvantifiering av HIV-1 RNA, HCV RNA och HBV DNA.
Intern identifierare: K 2023-4513
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: K 2023-4513-6
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärderingsmodell
Intern identifierare: K 2023-4513-7
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på anbudsgivaren
Intern identifierare: K 2023-4513-8
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Generella krav
Intern identifierare: K 2023-4513-9
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Avtal
Intern identifierare: K 2023-4513-0