296241-2026 - Resultat
Sverige – Diverse medicinktekniska produkter – Säkerhetsbänk klass 2
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSäkerhetsbänk klass 2
BeskrivningUpphandlingen omfattar en (1) styck Mikrobiologic Safty Cabinet (MSC) class II, Säkerhetsbänk klass II, inkl. dokumentation, handhavandeutbildning, installation och provning till fullt driftfärdig. Säkerhetsbänken kommer att placeras i renrums lokaler vid Fysiologkliniken, Universitetssjukhuset, Linköping.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119788:Lot:1