See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Solcellsanläggning för Signalisten
Beskrivning: Entreprenaden ska vara färdigställd och tillgänglig för slutbesiktning senast 2024-06-20.
Intern identifierare: A48/24
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45261215 Läggning av solcellsplattor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatoriska krav