2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flight Ops Control Software
Beskrivning: Kommunalförbundet Svenskt Ambulansflyg (KSA), organization ID 222000-3152, invites interested tenderers to submit an application to participate in the procurement of Flight Ops Control Software. The procurement is carried out by Effso Public Procurement AB on behalf of KSA.
Intern identifierare: KSA 69-2024
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000