2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sopbilar 3 st. med fyrfackssystem
Beskrivning: Upphandlingen avser köp av tre (3) stycken fabriksnya sopbilar med påbyggt fyrfackssystem till Mönsterås kommun.
Intern identifierare: U-128-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
Ytterligare klassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000