2. Förfarande
Förfarande
Titel: ToF-SIMS
Beskrivning: One (1) Time-of flight Secondary Ion Mass Spectrometry system.
Intern identifierare: UH 2024/67
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38433100 Masspektrometer
Ytterligare klassificering (cpv): 38432000 Analysapparatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: ToF-SIMS