296476-2018 - ÄndringSverige-Huddinge: Sopbilar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2 st nya fyrfackssopbilar
Referensnummer: 2018/206
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144511 Sopbilar
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av 2 nya fyrfackssopbilar med gasdrift