2. Förfarande
Förfarande
Titel: Annonsförmedlingstjänster
Beskrivning: Stockholm stad behöver en leverantör för en komplett leverans av Annonsförmedlingstjänster och förser staden med de/det medieutrymme man behöver för de kommunikationsbehov verksamheterna har till olika målgrupper och med olika budskap vid varje tid.
Intern identifierare: SF 2024-359
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Annonsförmedlingstjänster