296547-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi – Elupphandling 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelElupphandling 2024
BeskrivningTrelleborgs kommun bjuder in till anbudsgivning.
Intern identifierareKS 2024/311
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09300000 Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelDocsmall
BeskrivningTrelleborgs kommun inbjuder till anbudsgivning avseende elleveranser.
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDocsmall (1)
BeskrivningElupphandling
Huvudklassificering (cpv): 09310000 Elektricitet