See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: LIVSMEDEL 2024
Beskrivning: Jokkmokk och Pajala kommuner upphandlar livsmedel. Upphandlingen avser livsmedel till respektive kommuns centralkök och annan kommunal verksamhet.
Intern identifierare: 2023:829
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Livsmedel 2024 (1)