296679-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Miljötjänster – Ramavtal miljötekniska undersökningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal miljötekniska undersökningar
BeskrivningRamavtal miljötekniska undersökningar
Intern identifierare114-1886-2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningSe upphandlingsunderlaget
Intern identifierare1631856
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAvtalsområde 1 - Stockholms och Uppsala län
Intern identifierare1672922
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAvtalsområde 2 - Gotlands län
Intern identifierare1674676
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelAvtalsområde 3 - Dalarnas, Västmanlands, Södermanlands och Örebro län
Intern identifierare1674682