2. Förfarande
Förfarande
Titel: Marksänkning 2, projekt Slakthusområdet
Beskrivning: Marksänkningsentreprenad med fokus på hållbara produktion och utsläppsreducerande åtgärder.
Intern identifierare: E2023-02364
Typ av förfarande: Konkurrenspräglad dialog
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Marksänkning 2, projekt Slakthusområdet