Huvudsaklig verksamhet Allmänna offentliga tjänster
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hyra av lös- och showteknik
Referensnummer: 18/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 32210000 Utrustning för radio- och TV-sändning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen är uppdelad i fem (5) anbudsområden och tretton (13) produktgrupper. Anbud kan lämnas på ett, eller flera anbudsområden och en eller flera produktgrupper.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32211000 Utrustning för produktion av radio- och TV-program, 32240000 TV-kameror, 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning, 32333200 Videokameror, 32342410 Ljudutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen