296734-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Slussventiler – Slussventiler 23SVOA1537
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSlussventiler 23SVOA1537
BeskrivningSlussventiler i olika dimensioner, samt tillbehör.
Intern identifierare23SVOA1537
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42131120 Slussventiler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSlussventiler 23SVOA1537