296854-2024 - Resultat
Sverige – Diverse livsmedel – Livsmedelköp av konsumentförpackningar i butik
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLivsmedelköp av konsumentförpackningar i butik
BeskrivningBåstads kommun inbjuder er att inkomma med anbud avseende kompletterande inköp av konsumentförpackade livsmedel i butik.
Intern identifierareKS000205/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelKrav