Huvudsaklig CPV-kod 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
II.1.4.
Kort beskrivning
Tranås kommuns upphandlingsenhet inbjuder på uppdrag av Samhällsbyggnadsförvaltningen till anbudsgivning på tillhandahållande av Grus- och krossmaterial för kommunens egen avhämtning.
Inledning
Tranås kommuns upphandlingsenhet inbjuder på uppdrag av Samhällsbyggnadsförvaltningen till anbudsgivning på tillhandahållande av Grus och krossmaterial för kommunens egen avhämtning.