Denna upphandling avser ramavtal för bemanningstjänst, att vid avrop utföra urvalsprocess och hyra ut specialistläkare inom neuroradiologi (uthyrd person) till Västerbottens läns landsting.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85150000 Medicinsk bildbehandling, 79625000 Förmedling av läkare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen