297086-2019 - ResultatSverige-Trelleborg: Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal belysningsprojektör
Referensnummer: KS 2019/259
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning
II.1.4.
Kort beskrivning
Trelleborgs kommun bjuder in till anbudsgivning avseende ramavtal belysningsprojektör.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen