297165-2025 - Resultat
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Glass-walled bioreactors for cultivation of microorganisms at 50-200ml
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGlass-walled bioreactors for cultivation of microorganisms at 50-200ml
BeskrivningGlass-walled bioreactors for cultivation of microorganisms at 50-200ml.
Intern identifierareV-2024-0783
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGeneral requirements
BeskrivningGlass-walled bioreactors for cultivation of microorganisms at 50-200ml
Intern identifierare1326780
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelMain part
Beskrivningsix (6) Glass-walled bioreactors for cultivation of microorganisms at 50-200ml
Intern identifierare1326781