297303-2023 - ÄndringSverige-Gustavsberg: Presenter och priser
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gåvokort till medarbetare (Julklapp)
Referensnummer: 2023KS/0280
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18530000 Presenter och priser
II.1.4.
Kort beskrivning
Värmdö Kommun inbjuder härmed till att lämna anbud avseende julklappar till Värmdö kommuns anställda i enlighet med samtliga för upphandlingen aktuella upphandlingsdokument.