2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggledare scenteknik, Gasklocka 2
Beskrivning: Byggledare scenteknik, Gasklocka 2 - Norra Djurgårdsstaden.
Intern identifierare: E2023-01963
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Byggledare scenteknik, Gasklocka 2