2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trapphusstädning
Beskrivning: Lokalvård trapphusstädning.
Intern identifierare: 29/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning, 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning, 90911100 Städning av bostäder, 90911200 Städning av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000