2. Förfarande
Förfarande
Titel: Omvärldsbevakning och publicering, IT-stöd med tillhörande tjänster
Beskrivning: IT-stöd för publicering med tillhörande tjänster
Intern identifierare: 1685/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 92400000 Nyhetsbyråtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Omvärldsbevakning, publiceringsverktyg, sociala medier etc. Verktyg och IT-stöd för analyser.
Intern identifierare: 1904895-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Beskrivning: Omvärldsbevakning, publicering och analys, IT-stöd för publicering och bevakning och media etc.
Intern identifierare: 1904896-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Mall SFV Strukturerat SFV
Beskrivning: Omvärldsbevakning, publicering och mediebevakning liksom analys.
Intern identifierare: 1904897-2