297416-2025 - Resultat
Sverige – Fiskfiléer – Livsmedel Fisk
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLivsmedel Fisk
BeskrivningFisk till kommunens skola och äldresomsorg
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15211000 Fiskfiléer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105055:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 15220000 Fryst fisk, fiskfiléer och övrig fisk