297428-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Konsulttjänster för projektledning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Biträdande projektledare delområde land, projekt Slussen, K 604-18
Referensnummer: E2018-02080
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72224000 Konsulttjänster för projektledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser konsultuppdrag som biträdande projektledare för i huvudsak delområde Land inom projekt Slussen. Uppdraget ska utföras av en konsult och omfattningen för uppdraget är 100 procent av ett heltidsuppdrag.