297480-2023 - ÄndringSverige-Solna: Reparation och renovering
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Byggarbeten åt Solna stad
Referensnummer: TND/2022:1093
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45453000 Reparation och renovering
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal Byggarbeten åt Solna stad. För vidare information finner ni under AFC/D Omfattning.