2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utskrift som tjänst
Beskrivning: Riksarkivet upphandlar utskrift som tjänst
Intern identifierare: RA-KS 2025/00545
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72512000 Dokumenthanteringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 30121100 Fotokopieringsmaskiner, 30232130 Färgskrivare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000