2. Förfarande
Förfarande
Titel: CMIP Pilot PCP: Små obemannade markfarkoster
Beskrivning: Genomförande av PCP (förkommersiell upphandling) pilot inom Innovationsprogrammet för civil-militära synergier. Teknikområde: Små obemannade markfarkoster.
Intern identifierare: 26FMVU1595
Typ av förfarande: Innovationspartnerskap
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 73400000 FoU-tjänster med avseende på säkerhets- och försvarsmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Genomförande av PCP pilot inom Innovationsprogrammet för civil-militära synergier.
Intern identifierare: CMIP Pilot PCP: Små obemannade markfarkoster