Officiellt namn: Sollentuna kommun Postadress: Turebergs torg 1 Ort: Sollentuna Postnummer: SE-191 86 Land: Sverige Att: Helena Redin E-post:helena.redin@sollentuna.se
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen Biblioteksmedia.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Varor
Köp
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Sollentuna.
Nuts-kodSE110 Stockholms län
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen Vi vill uppmärksam er om att vi har en aktuell upphandling gällande Biblioteksmedia som kan intressera ert företag.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))