2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjullastare
Beskrivning: Värnamo kommun avser upphandla en ny hjullastare till Räddningtjänsten som ska användas till deras övningsfält.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128179:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon, 34100000 Motorfordon