2. Förfarande
Förfarande
Titel: VVS-material
Beskrivning: Trelleborgs kommun inbjuder till att lämna anbud på VVS-material.
Intern identifierare: KS 2024/326
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål
Ytterligare klassificering (cpv): 44162100 Rörledningsmaterial, 44163000 Rörledningar och armatur, 44163200 Rörledningsarmatur, 44167000 Diverse rörledningsarmatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Docsmall
Beskrivning: Upphandlingen avser VVS-material.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Docsmall (1)
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Docsmall (1) (1)