2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och support av W3D3
Beskrivning: Service och support W3D3
Intern identifierare: V 2023/2166
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Förfarandets viktigaste kännetecken: Förhandlat förfarande utan annonsering med stöd av 6 kap 14§ 1 stycket 3 punkten är bristande konkurrens med hänsyn till marknadsläget och ensamrätt
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000