2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avverkning- och skogsvårdsuppdrag
Beskrivning: Enligt FFU
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77200000 Skogstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77210000 Skogsavverkning, 77211000 Tjänster i samband med skogsavverkning, 77230000 Tjänster förknippade med skogsbruk, 77231000 Skogsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001