2. Förfarande
Förfarande
Titel: Europeiskt sjukförsäkringskort
Beskrivning: Upphandling omfattar utdatatjänst för produktion av det Europeiska sjukförsäkringskortet.
Intern identifierare: FK 2024/019654
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Europeiskt sjukförsäkringskort