2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kvalificerade redovisningstjänster
Beskrivning: KI har stort behov av regelbunden konsultation, rådgivning samt stöd inom kvalificerade ekonomi och redovisningsfrågor inom högskoleområdet. Denna upphandling avser ett ramavtal som ska tillgodose KI:s behov av kvalificerade redovisningstjänster. KI avser att teckna avtal med en (1) leverantör.
Intern identifierare: 2-5339/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000