Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förmånsportal
Referensnummer: UH-2022-96
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48200000 Programvara för nätverk, Internet och intranät
II.1.4.
Kort beskrivning
En förmånsportal som driftas av leverantören. Systemet ska kunna hantera och administrera den anställdes samtliga förmåner inom:
- Friskvård
- Förmånscyklar
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 12 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48200000 Programvara för nätverk, Internet och intranät, 72300000 Datatjänster, 72400000 Internettjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Uppskattad volym som efterfrågas är ca 4500 st. Uppgiften lämnas utan förbindelse från köparens sida. Leverantören förbinder sig att tillhandahålla och leverera tjänster fullständigt enligt avrop från köparen, oavsett volym.