298370-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Ultraljudsapparat
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ultraljudsapparater
Referensnummer: 18-504
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33112200 Ultraljudsapparat
II.1.4.
Kort beskrivning
Ultraljudsapparater med fokus på gynekologi och obstetrik