Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44611500 Vattentankar
Ytterligare klassificering (cpv): 44611000 Tankar
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde