298659-2023 - ResultatSverige-Stockholm: Reklammaterial
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
FM2021-17354 Profil- och presentprodukter (Projektmedia)
Referensnummer: UH-2022-9
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22462000 Reklammaterial
II.1.4.
Kort beskrivning
Försvarsmakten och Försvarets materielverk  har ett behov av profil-och presentprodukter (projektmedia) för interna kunder i respektive organisation samt för marknadsföring.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
37000000 Musikinstrument, sportartiklar, spel, leksaker, hantverk, konsthantverksmateriel och tillbehör
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Profilprodukter med specialutförande