298676-2021 - ÄndringSverige-Borlänge: Byggnation av bostäder
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ombyggnad Hushagen
Referensnummer: 21/1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45211300 Byggnation av bostäder
II.1.4.
Kort beskrivning
Ombyggnad av bostäder och ombyggnad av lokal till bostäder.