298706-2022 - ÄndringSverige-Södertälje: Personbilar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2021-1189 Personbilar upp till 3,5 ton
Referensnummer: 21/132
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34110000 Personbilar
II.1.4.
Kort beskrivning
Personbilar upp till 3,5 ton åt Södertälje kommun och dess helägda bolag.