298708-2022 - ÄndringSverige-Eslöv: Skyltning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skyltar för inne- och utemiljöer
Referensnummer: SoT.2022.0082
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34928470 Skyltning
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser leverans av skyltning och navigering till Eslövs kommuns verksamheter. Det omfattar skyltning inomhus och skyltning utomhus kopplat till verksamheten. Det avser främst fysiska skyltar men kan också bestå av annan typ av visuell skyltning som inte nödvändigtvis är av fysiskt material.