Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI DT för intervention
Referensnummer: RFI 202102
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna RFI avser utrustning för datortomografi (DT) avsedd för intervention vid Karolinska Universitetssjukhuset i Huddinge
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33111000 Röntgenapparatur, 33115000 Utrustning för tomografi
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Utrustning för datortomografi (DT) avsedd för intervention som kan uppfylla de särskilda behov som finns vid Karolinska Universitetssjukhuset i Huddinge