Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Värmeprodukter Anestesi
Referensnummer: VF2021-00029
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33170000 Anestesi och återupplivning
II.1.4.
Kort beskrivning
I år startar Varuförsörjningen en ny upphandlingsprocess av Värmeprodukter Anestesi.
Med denna förhandsannons önskar vi få en fördjupad kunskap om berörda produkters innehåll. Vi önskar bifogad excel rörande Miljökrav besvarad. Observera att ni kan besvara en flik per produkt/produktgrupp vid behov. Ni kan även addera fler flikar.
Som komplement till ifylld excel önskar vi en innehållsförteckning per produkt/produktgrupp. Tänk på att döpa flikar/bifogade dokument så vi lätt kan koppla ihop dem.