See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: AutoDesk licenser version 2
Beskrivning: Licenser
Intern identifierare: 2023-00199-5
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del