Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Anskaffning Kompressorer
Referensnummer: 965853
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 42123000 Kompressorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Härmed inbjuds till deltagande i upphandlingen av kompressorer. Kompressorerna ska driva Flygvapnets nitrogenboostrar.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 42123000 Kompressorer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen