2. Förfarande
Förfarande
Titel: Naturgasupphandling Staffanstorp Kommunfastigheter 2024
Beskrivning: Staffanstorps Kommunfastigheter AB, organisationsnummer 556186–6673, nedan Beställaren, handlar upp naturgas och inbjuder Er att lämna anbud avseende fysiska leveranser av naturgas för uppvärmning till fastigheter, med möjlighet till fast pris produkt.
Intern identifierare: 24/2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000