2. Förfarande
Förfarande
Titel: Betalkontrolltjänst
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokumenten
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning, 48441000 Programvara för finansiell analys, 48444100 Faktureringssystem, 48517000 IT-programvara, 72222300 IT-tjänster, 72263000 Programimplementation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001