2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sotning och brandskyddskontroll Nordmalings kommun
Beskrivning: Upphandlingen avser sotning och brandskyddskontroll på fastigheter inom Nordmalings kommun.
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Sotning
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75251110 Brandskyddstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105405:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90915000 Ugns- och skorstenssotning